Business
www.notasyon.com
KopEksper 11.0.0 (yeni)
Programın Tüm Videoları

 Kullanım Alanları

   

Cut1D

iletişim

Notasyon Bilişim Hizmetleri

Ginza Corner Plaza E5 üstü Atatürk mah. Hadımköy kavşağı 531.sk No:16 C Blok 118 Esenyurt / İstanbul
(10.kat Hadımköy metrobüs durağı yanında)
www.notasyon.com
info@notasyon.com
0212 272 95 57
0532 660 46 10

 
 Nasıl satın alırım?
Programı almaya karar verdiğinizde öncelikle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz sipariş formunu doldurup ve ödemeyi yaptığınızda da gün içerisinde şifreniz verilir ve programı lisanslı olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Dongle talebiniz olursa aynı gün kargoya verilir.
 Şifreyi kaybedersem veya format atarsam  ne olacak?
Eğer Dongle kullanmıyorsanız bilgisayarınıza format attıktan sonra bilgisayardan kaynaklı nedenlerden dolayı Optimizasyon programları farklı kod üretebilir. Dolayısıyla elinizdeki şifre geçerli olmayabilir. Böyle bir durum olasılığına karşın format atmadan önce bize bildiriniz. Aksi taktirde istenilen şifre için biligayar değişimi yapılmış kabul edilir ve program ücretinin %35 'i talep edilir.
Programı başka bir bilgisayara yükleyebilir miyim?
İlave lisansları %30 inidirmli alabilirsiniz.. Herhangi bir lisansı bir bilgisayardan diğerine yükleme için bizimle irtibata geçiniz.
Bilgisayarı değiştirirsem ne olacak?
Bilgisayarı değiştirmeden önce bizi arayınız. Yeni bilgisayara şifreyi, eski bilgisayarda şifreyi kaldırdıktan sonra verebiliyoruz. Bilgisayarınıza müdahale edemediğimiz durumda yeni bilgisayarın orjinal faturasını fakslamanız gerekir. Bilgisayarınızdan optimizasyon programlarını kaldırmak için lisansiptal programını indiriniz. Programı çalıştırdıktan sonra kullandığınız programı seçip, "Notasyona Gönderilecek Bilgiyi Oluştur" butonuna tıklayınız. Program çalıştığı yerde bir dosya oluşturacaktır. Yeni lisans için oluşan dosyayı bize mail atmalısınız.
Önceki programın lisansı kaldırılmadan yeni bilgisayara şifre verilmez.
Dongle Bozulursa veya Kaybolursa ne olacak?
Cihaz kaybedilirse güncel fiyatı üzerinden %20 indirimli satın alınabilir.
Cihaz bozulursa 75$ (dolar) cihaz ve hizmet ödemesi karşılığında yenisi temin edilebilir.
 
 
 
 

© Notasyon Bilişim Hizmetleri. Tüm Hakları Sakldır.