Business
www.notasyon.com
KopEksper 11.0.0 (yeni)
Programın Tüm Videoları

 Kullanım Alanları

   

Cut1D

iletişim

Notasyon Bilişim Hizmetleri

Ginza Corner Plaza E5 üstü Atatürk mah. Hadımköy kavşağı 531.sk No:16 C Blok 118 Esenyurt / İstanbul
(10.kat Hadımköy metrobüs durağı yanında)
www.notasyon.com
info@notasyon.com
0212 272 95 57
0532 660 46 10

 
Notasyon Bilişim Hizmetleri ? www.notasyon.com
2007 yılında Mecidiyeköy'de açtığımız ofisle başlayan bu serüven siz değerli dostalarımızla tanışıp, yaptığımız işlerle büyüdü ve ilk günkü heyecanıyla devam etmektedir.
Notasyon ailesi başta siz değerli dostlarımız, çalışanlarımız ve hizmetinize sunduğumuz programlarımızla gün geçtikçe büyümektedir.
 
Notasyon Bilişim Hizmetleri, sizlere hizmet etmeye (KOP) optimizasyon programıyla başladı. Optimizasyon programları iş yerlerinize girdiği ilk günden itibaren hem cebinize dost oldu hem de zamandan tasarruf etmenizi sağladı. Siz işlerinizde KOP Optimizasyon programlarını seçtikçe biz de programla kendi alanımızda Türkiye'de birinci sıraya ulaştık. Şu an optimizasyon progrmı KopEksperPro olarak varlığını sürdürmektedir.
 
Gün geçtikçe sizin talepleriniz doğrultusunda OptimaDekor Mutfak, Banyo ve Ray Dolap çizim programı da Notasyon ailesine girip sizlerle buluştu. OptimaDekor programı yaptığınız işlere renk kattı. İşlerinizi hızlandırdı. Daha İmalathaneye girmeden müşterilerinize mutfaklarını, banyolarını, ray dolaplarını,  yaşam ünitelerini sanki yapılmış ve fotoğrafları alınmış gibi gösterebildiniz.
 
Son olarakta Cut1D Alüminyum ve Plastik Doğramalar için 1 Boyutlu Açılı Optimizasyon Programı ile CabinetSoft Cabin Tasarım ve Üretim programını ürün gamımıza ekledik.  AyrıcaCephe sistemleri için KopPlus İmalat ve Üretim Programının çalışmaları devam etmektedir.
 
 

Tüm Programlar için ayrıntılı bilgileri www.notasyon.com ana web sitemizden bulabilirsiniz.

 
Notasyon yaptığınız işlerdeki en büyük yardımcınız.
 
Misyonumuz ?
 

HİZMET KALİTESİNİ VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ EN ÜST SEVİYEYE ULAŞTIRMAK.

 
Vizyonumuz ?
 

HİZMET ETTİĞİ SEKTÖR İÇİNDE YAZILIM DENİLDİĞİNDE AKLA GELEN İLK İSİM OLMAK.  

 
 

© Notasyon Bilişim Hizmetleri. Tüm Hakları Sakldır.